Obchodník po telefonu - základní mzda 30 tis. Kč + bonusy!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme ostříleného kolegu z prodejního prostředí, který nám bude velkou oporou v prodeji a komunikaci s našimi potencionálními zákazníky. Úspěšný obchodník na této pozici by měl být energický, mít chuť prodávat a zpracovávat námitky klientů a úspěšně je přetavit v prodej.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout?
- stabilní práci na HPP
- benefit ve formě Multisport karty
- velké množství soutěží o finanční i nefinanční odměny
- školení, teambuildingy, podporu, ale taky upřímnou zpětnou
vazbu na tvoji práci
- super partu, ve které to klape a kolegové si umí vycházet vstříc
- získáš tah na branku a budeš orientovaný na cíl
- ovoce a neomezené množství kávy na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Brněnská firma, která se zabývá energetickým poradenstvím v oblasti elektřiny a zemního plynu. Nyní hledáme nového kolegu / kolegyni do oblasti obchodu po telefonu, který by se staral o naše zákazníky, jenž již předem projevili zájem o konkrétní věc.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jakého obchodníka hledáme?
- Profesionála, který rád telefonuje
- Prodejce, který každý hovor bere jako výzvu
- Systematika, který má rád ve věcech pořádek a pracuje efektivně

Co je výhodou při výběru?
- zkušenost v call centru nebo nebojácnost při telefonování
- komunikační dovednosti – to znamená, že víš, jak reagovat na
jakékoliv situace a nálady lidí a umíš je zvládnout tak, že je na konci
každý vítěz
- pokud se kamarádíš s počítačem a jsi schopný si samostatně
dohledat informace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4217118  Dátum zverejnenia: 6.12.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc