Kouč - výživový poradce, práce s úpravou tělesné váhy a změnou životního stylu

Adéla Váňová

Místo práce
Josefa Václava Sládka, Místek, Frýdek-Místek, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
od nové měsíce
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 Kč/měsícZe začátku je třeba porozumět práci. Ideálně první 3 měsíce kombinovat s jinou živností nebo zaměstnáním. Finanční podpora je na náklady spojené se zaučením.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po 10 letech na trhu, nabízíme příležitost zviditelnění jednoduchých principů klientům, jak si zlepšit postavu (váha, svaly, kondice, vzhled), být fyzicky zdravější (správné fungování nervové soustavy, opěrné soustavy, pohybového aparádu, zažívacího traktu, dýchacího ústrojí, vnitřních orgánů, žláz s vnitřní sekrecí apod.) a provázíme je s možnými psychickými překážkami na této cestě.
Jsme menší kolektiv se zaběhnutým a skvěle vybaveným zázemím pro fyzickou i on-line výuku a praxi.
Hledáme osobního kouče, poradce. Máme fungující prostředí menší komunity, řízené manažery, kde si vzájemně pomáháme, protože chceme, nikoliv musíme. Z toho důvodu je základem si věřit, opustit myšlení zaměstnaneckého poměru, začít budovat sebedůvěru, sebereflexi a později samostatnost v činnosti, kterou nabízíme i s osobním, pracovním a "kariérním" růstem.
Velikou výhodou je časová flexibilita
Pracovní činnost zahrnuje několik pracovních cílů jako je nábor klientů do kurzů, kterými je provázíme. Každému klientovi pak poskytnout pravidelné individuální konzultace na cestě změny "životního stylu" s potvrzenými výsledky. Integrace principů fungování těla a psychiky je dle Vaší úrovně.
Očekávání je, že si sami projdete kurzem, nabízenou změnou za pomocí zkušenějších koučů a sami se pak rozhodnete, zda je práce právě pro Vás. První měsíc, dva je vhodná i kombinace s druhým zaměstnáním.
Pro stávající klientskou základnu zajišťujeme navazující kurzy a zážitkové dovolené. K náplni práce patří i zdravý pohyb cvičením jakéhokoliv stylu. Pestrost je zajištěna specializací jednotlivců. Proto jsou komunikační a organizační schopnosti spolu s odvahou žít svobodným pracovním životem v radosti vítány.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaučíme Vás. Nebudete na to sami. Kontinuálně školíme a předáváme informace. Nacvičujeme dovednosti v duchu, kdo je připraven, není zaskočen. Zkušení kolegové jsou Vám k dispozici osobně i na telefonu, případně on-line na videokonferenci. Získáte podporu silného partnera při práci. Vybavíme Vás certifikáty, finanční podpora do začátku samozřejmostí. Po zaškolení si udržíte automaticky zdraví, skvělou fyzickou i psychickou kondici (zdravé tělo, zdravý rozum). V průběhu se budete moci zapojit do mnoha výzev.
Záleži jen na Vašem rozhodnutí (Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Práce s lidmi (volná živnost)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Google Drive - Základy
Práce s PC - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Cílevědomost
Samostatnost
Sebereflexe
Zlepšování se ve svých výsledcích
Týmové myšlení a cítění
Komunikační dovednosti
Prezentační dovednosti
Prodejní dovednosti
Ochota pracovat někdy i v terénu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Práce na změně fyzického vzhledu ke spokojenosti klientů s prokázanými znalostmi, již přes deset let. Osobní rozvoj klientů i spolupracovníků, koučování osobního rozvoje, cvičení a pohyb. Více na našich webových stránkách Centra Radosti, sociálních sítích nebo YouTube.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3912725  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc