Gynekolog (Od 80 000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* působení v oblasti asistované reprodukce
* specializovaná vyšetření a poradenská činnost
* poskytování léčebné a preventivní péče pacientkám
* k dispozici bude mít zdravotní sestru

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající finanční ohodnocení
* práci na HPP na soukromé klinice
* služební vůz i pro soukromé účely
* 5 týdnů dovolené, příspěvek na ubytování
* místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce GYNEKOLOG? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Moderní zdravotnické zařízení nabízející špičkovou péči

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vysokoškolské vzdělání lékařského směru
* specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
* komunikativní znalost anglického jazyka
* spolehlivost, vstřícný přístup a příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2996991  Dátum zverejnenia: 5.10.2018