Release Engineer

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Testování nových release procedur a nástrojů
* Zlepšování automatizovaných procesů releasu
* Vedení procesu releasu serverové části aplikace
* Administrace kontrolního systému
* Odstraňování problémů v aplikačních serverech a databázích
* Plánování releasu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Smlouvu na dobu neurčitou
* Uzavřenou kancelář, kde budeš pracovat jen s týmem
* Flexibilní pracovní dobu, protože ne všichni jsou ranní ptáčata
* Možnost účasti na školení a získání certifikátů technického směru
* Individuální přístup, protože každý člověk je jedinečný
* Práci přímo v centru Brna
* Možnost parkování přímo v areálu

Informace o náboru

Nebojíš se být v poslední linií, která zajistí, aby vypuštěný produkt byl v pořádku? Jsi spolehlivý brankář, který zachytí vše, co by mohlo produktu uškodit? Tvá tvořivost nezná mezí? Chceš být součástí strategického projektu, využívaném v několika zemích? Pak hledáme přesně Tebe, aby ses stal součástí malé české společnosti, zaměřené na komplexní loterijní systémy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT či Technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Pracovní zkušenosti na obdobné pozici nebo v rámci vývoje softwaru
* Znalosti práce a programování v C#
* Orientaci v technologiích .NET, SQL a Visual Studio
* Dobré komunikační a organizační dovednosti
* Schopnost se pohybovat v hlubokých vodách IT prostředí
* Češtinu nebo slovenštinu na úrovní rodilého mluvčího

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3552841  Dátum zverejnenia: 4.12.2018