Business Intelligence Specialist

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zapojení se do projektů v doméně BI
* Metodologie, design, implementace a zlepšování funkcionalit v oblasti BI
* Tvorba, údržba a vylepšení řešeních založených na nástrojích Web Intelligence, SAP Lumira a Analysis for Office
* Zpracování požadavků, jejich transformace do reportingových řešení SAP BW a SAP BO
* Zodpovědnost za sestavení technické dokumentace a její konzistenci v této oblasti
* Úzká spolupráce developery a kolegy v rámci mezinárodních týmů (ERP a CRM týmy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci s nejnovějšími technologiemi
* Osobní rozvoj a kariérní růst
* 5 týdnů dovolené, 2 sick days
* propracovaný systém vzdělávání
* Služební telefon a notebook
* Příjemné pracovní prostředí
* Možnost cestování po Evropě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vysokoškolské vzdělání v oblasti výpočetní techniky nebo podobném
* Zájem o oblast Business Intelligence
* Praktickou zkušenost s nástroji SAP Business Objects
* Zkušenosti s modelováním a vytvářením reportů v SAP BW
* Komunikativní znalost AJ
* Analytické a logické myšlení
* Schopnost jednat v mezinárodním a virtualizovaném pracovním prostředí
* Ochotu k občasným zahraničním cestám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3554789  Dátum zverejnenia: 7.12.2018