Obchodník chemické společnosti (40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Volba naší profesní dráhy ovlivňuje celý náš život. Přeci jen v práci trávíme mnoho času, a tak každý z nás touží naleznout to „pravé ořechové“, aby svůj čas investoval do takových pracovních činností, které mu přinesou naplnění. Máte již nějakou zkušenost v obchodu v oblasti chemie a víte, že se v něm cítíte jako „ryba ve vodě“, anebo to toužíte teprve zjistit? Pak pro Vás máme skvělou příležitost!

OBCHODNÍK CHEMICKÉ SPOLEČNOSTI (40 000 Kč)

Náplň práce

  • Obchodní činnost v oblastech chemického trhu.
  • Podílení se na administrativě obchodních činností.
  • Udržování a rozvoj vztahu s klienty.
  • Rozšiřování obchodní sítě.
  • Pravidelný reporting.
  • Plánování tržeb, k čemuž se pojí i analýza a monitoring trhu.

Požadujeme

  • Vysokoškolské či středoškolské vzdělání v chemickém, technickém, anebo ekonomickém oboru.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni, která umožňuje bezproblémovou komunikaci. Další jazyky (především ruský nebo německý) jsou výhodou.
  • Výhodou zkušenosti v oblasti obchodu B2B.
  • Výhodou zkušenosti z oblastí pryskyřic, natěračství a kompozitu.
  • Znalost balíčku Microsoft Office (především Word a Excel).
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (časté cestování).

Nabízíme

  • Po zaučení možnost finančního bonusu až ve výši 50 % základní mzdy.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Firemní automobil i k soukromým účelům.
  • Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užití.
  • Perspektivní práce ve stabilní společnosti.
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění.

  • Místo výkonu: Ústecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Obchodník chemické společnosti? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3598040   Dátum zverejnenia: 29.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 40000