Vedoucí sítě prodejen

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zabezpečujete plynulý chod prodejní sítě
* Budete parťákem pro vedoucí jednotlivých prodejen
* Povedete agendu svěřených obchodních případů (tuzemských i zahraničních)
* Budete zpracovávat obchodní dokumentaci na prodej materiálu a zboží
* Vytváříte hlášení Intrastat pro dovozy zboží a vývozy materiálu
* Vyhodnocujete zásoby a zajišťujete operativní zásobování zboží na prodejních místech
* Objednáváte klenotnické polotovary ze zahraničí
* Komunikujete s Puncovním úřadem
* Tvoříte ceny obchodního zboží a klenotnických polotovarů
* Provádíte kontrolu pohledávek
* Vyhodnocujete prodej, reportujete obchodnímu řediteli

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Čtvrtletní odměny a 13. plat
* Odměny za víceleté působení ve společnosti
* Služební auto pro firemní i soukromé účely
* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na penzijní připojištění, stravné, lázeňské pobyty, dětské tábory, jazykové vzdělávání
* Multisport karta
* Zdarma očkování proti chřipce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Klient má dlouholetou tradici v oblasti komplexního zpracování a výroby produktů z drahých a neželezných kovů. Je společností s významným vlivem a působností na trhu Evropy, Ameriky a Asie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Minimálně SŠ vzdělání
* Zkušenosti na vedoucí pozici
* Praxi na obdobné pozici
* Uživatelskou znalost práce s počítačem
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Pokud umíte pracovat s IS Navision a znáte Intrastat, je to vaše velká výhoda
* Máte-li absolvovaný kurz Puncovního úřadu Škrtání na kameni, uvítáme to, ale není to podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3630337  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 - 40000