HR Manager

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Koordinace a řízení HR plánování, rozpočtování, nábor, rozvoj, hodnocení zaměstnanců, odměňování, organizačních změn, plánování řídících procesů
* Aktivní účast na HR politice / metodice / její zpracovává / vytvoření / modifikace
* Úzká spolupráce s HR týmem
* Účast na personální agendě
* Koordinace a realizace strategie lidských zdrojů ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou a kreativní práci v mezinárodní společnosti
* Možnost dalšího rozvoje a seberealizace
* Jazykové i odborné kurzy, které tvou seberealizaci podpoří
* Týden volna navíc

* Lokalita: Teplice

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

HR MANAGER

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání (ekonomické nebo Andragogika)
* 3 roky praxe v oblasti HR managera
* Předchozí pracovní zkušenosti v mezinárodní výrobní
* Pokročilá komunikace v anglickém jazyce
* Pokročilá znalost práce na PC, SAP výhodou
* Velmi dobrá znalost pracovního práva
* Zkušenosti s nastavením HR procesů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3634304  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: -----