Junior OPC Specialista

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Právě dokončuješ školu a přemýšlíš, jaké bude po škole tvoje uplatnění? Zajímají tě výrobní a databázové systémy a chceš pracovat v mezinárodní společnosti? Chceš u toho používat cizí jazyk, abys po pár letech nezjistils, žes vše ze školy zapomněl?

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici JUNIOR OPC SPECIALISTA. Pošli nám svůj životopis a zúčastni se výběrového řízení!

Náplň práce

  • Nastavování komunikace strojů s výrobními systémy
  • Podpora MES systému
  • Práce s interními databázemi
  • Komunikace napříč odděleními výroby a mateřskou organizací
  • Analýza dat a ad hoc reporting

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru IT (jestli SŠ/VŠ nezáleží)
  • Alespoň středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
Velkou výhodou bude:
  • Zkušenost s nastavování OPC DA komunikace
  • Znalost SQL databází
  • Zkušenosti s výrobními informačními systémy

Nabízíme

  • Praxi v moderní zahraniční výrobní společnosti
  • Každodenní komunikaci se zahraničními kolegy - nezapomeneš a zdokonalíš si jazyk
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na strávošky, na dopravu, na volný čas
  • Jazykové i odborné vzdělávání

  • Lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3645648   Dátum zverejnenia: 23.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -----