30 000 - 32 000 CZK

Zástupce vedoucího směny ve výrobě (cca 32 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 32000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v průmyslové výrobě? Chtěli byste být pravou rukou mistra výroby?

Tak nás neváhejte kontaktovat!

Do svého týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY VE VÝROBĚ (cca 32 000 Kč)!

Náplň práce

  • odpovědnost za určitou část výroby
  • zastupování mistra
  • proškolování nových zaměstnanců
  • spolupráce s mistrem na sestavení jednotlivých směn
  • rozvíjení, zdokonalování výrobního procesu
  • vedení dokumentace související s výrobou

Požadujeme

  • minimálně středně odborné vzdělání – výuční list
  • uživatelskou znalost PC – MS Office
  • zkušenosti z oblasti průmyslové výroby
  • technické myšlení, odpovědnost, schopnost vést podřízené

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + směny na 7,5 hod. denně
  • 20 000 Kč náborový příspěvek
  • finanční bonusy
  • příspěvek na vzdělávací kurzy
  • dopravu z práce a do práce firemním autobusem
  • karierní i profesní růst

  • pracoviště Plzeň - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3660884   Dátum zverejnenia: 19.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 32000