Technik procesů (28-35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 28 000 - 35 000 Kč/měsíc28000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického nebo i ekonomického směru? Chcete pracovat ve světoznámé společnosti, která vám zajistí zázemí a stabilitu? Orientujete se ve výrobních procesech a dokážete z dat analyzovat problém? Pak tady máme práci právě pro vás!

Výrobní společnost hledá posilu na pozici TECHNIKA PROCESŮ!

Náplň práce

  • sběr, analýza a vyhodnocení dat
  • reportig
  • práce na zadaných projektech
  • dávání podnětů na zlepšení

Požadujeme

  • vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • znalost výrobních procesů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme

  • příspěvek na dopravu
  • další zvyšování kvalifikace
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3665588  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc28000 - 35000