25 000 - 30 000 CZK

Technická podpora s AJ (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti v oblasti servisních služeb a komunikace se zákazníkem? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Stabilní společnost na Vysočině hledá nového kolegu do svého týmu na pozici TECHNICKÁ PODPORA S AJ (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost nad servisními službami
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Zajišťování telefonické podpory s klienty
  • Zpracovávání měřitelných výstupů k zakázkám
  • Občasné výjezdy v rámci ČR i zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi min. 2 roky v oblasti servisních služeb
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Stravenky
  • Dovolenou navíc
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Jazykové kurzy v rámci firmy
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3665636   Dátum zverejnenia: 17.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 - 30000