Specialista zákaznické kvality (40–50.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc40000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* přímé jednání se zákazníky i dodavateli
* specifikace požadavků u zákazníka
* zpracovávání reklamačních analýz
* účast na tvorbě nápravných řešení
* spolupráce s dalšími závody společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* smlouvu na dobu neurčitou
* 13. a 14. mzdu
* týden dovolené nad rámec zákona
* dotované stravování
* příspěvky na relax
* výhody i pro Vaše děti (letní tábory, besídky, příspěvek na školku)
* výhodný mobilní tarif i pro rodinu
* příspěvek na penzijní pojištění
* odměny za altruismus (darování krve, kostní dřeně aj.)
* slevy na firemní produkty
* sportovní aktivity (jóga, volejbal, fotbal)

* nástup: ihned
* lokalita: Nymbursko

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost světového formátu, která dodává své výrobky předním značkám jako jsou Škoda Auto, BMW či VW, hledá kolegu :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min 2 roky praxe z oddělení kvality automobilového průmyslu
* komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
* reprezentativní a komunikativní osobnost
* orientaci na zákazníka
* SŠ/VŠ technického zaměření
* ŘP sk. B a ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3700319  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc40000 - 50000