40 000 - 50 000 CZK

Customer Assurance v automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní, máte příjemné vystupování a zkušenosti s kvalitou v automotive prostředí? Umíte plynně anglicky nebo německy? Tak by tato nabídka mohla být právě pro Vás!

Náplň práce

  • jednání se zákazníky i dodavateli ohledně rozpracovaných projektů
  • specifikace požadavků u zákazníka, předání informací týmu
  • zpracovávání reklamačních analýz
  • spolupráce na tvorbě nápravných řešení

Požadujeme

  • alespoň 2 roky praxe z oddělení kvality automobilového průmyslu
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • příjemné a profesionální vystupování
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat k zákazníkovi a do dalších závodů společnosti

Nabízíme

  • 13. a 14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na relax
  • výhody i pro Vaše nejmenší (letní tábory, besídky, příspěvek na školku)
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odměny za altruismus
  • slevy na firemní produkty
  • sportovní aktivity (jóga, volejbal, fotbal)

  • nástup: ihned
  • lokalita: Nymbursko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3701793   Dátum zverejnenia: 29.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 50000