Specialista náhradních dílů (Od 39 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: OD 39000 Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Víme, že aby byla výroba úspěšná, musí fungovat všechny její části, protože ty pak tvoří výsledný celek. Aktuálně hledáme do naší výroby zodpovědnou osobu, která bude zabezpečovat dodávku náhradních dílů od A po Z a zároveň bude podporovat systém preventivní údržby. Máte zkušenosti se zabezpečováním náhradních dílů a se systémem SAP? Domluvíte se anglicky? Pak se těším na Váš životopis!

SPECIALISTA NÁHRADNÍCH DÍLŮ (OD 39 000 Kč)

Náplň práce

  • Vyhledávání a komunikace s možnými dodavateli dílů
  • Nákup náhradních dílů a materiálů
  • Příjem náhradních dílů, jejich kontrola a vyskladnění, pravidelné inventury skladu
  • Zodpovědnost za rozpočet skladu, příprava plánů pro výrobu
  • Podpora systému preventivní údržby

Požadujeme

  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost systému SAP
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Praxi v oblasti údržby výrobních strojů
  • Ochotu učit se novým věcem (např. postupy dle norem)

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost stravování ve firemní kantýně
  • Příspěvky na životní a úrazové pojištění
  • Systém kafetérie
  • Výhodný firemní tarif

  • Místo práce: Praha 9

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "SPECIALISTA NÁHRADNÍCH DÍLŮ"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3707657   Dátum zverejnenia: 6.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   OD 39000 Kč