Inženýr nových technologií (cca 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rokycany, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste využívat své znalosti z oblasti výrobního inženýrství a získat až 30 dní dovolené? Komunikace v angličtině pro Vás není překážkou?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, neváhejte nás kontaktovat!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR NOVÝCH TECHNOLOGIÍ(cca 50 000 Kč)!

Náplň práce

  • zefektivnění výrobních procesů
  • podílení se na zavádění, tvorbě výrobních plánů
  • řešení technických problémů ve výrobě
  • zavádění nových principů Štíhlé výroby
  • spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost nástrojů štíhlé výroby
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v projektovém řízení
  • prokazatelné znalosti z oblasti technologie

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 5 dní Sickdays
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na dovolenou, životní pojištění
  • dotované stravování
  • Flexi Pass

  • lokalita – Rokycansko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3708097   Dátum zverejnenia: 5.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 50000