26 000 - 30 000 CZK

Asistent/-ka logistiky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 26000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Využívali byste rádi ve svém zaměstnání cizí jazyk?
Jste schopni pracovat pod tlakem a pro-zákaznický přístup Vám není cizí?

Ano? Pak hledáme právě vás!

Stabilní firma, která se zabývá poskytováním komplexního logistického servisu hledá novou posilu do týmu na pozici:

ASISTENT/-KA LOGISTIKY (26 - 30 000 Kč)

Náplň práce

  • objednávání přeprav u dopravců (v rámci ČR a zahraničí)
  • vyřizování a reagování na e-maily, telefonáty
  • komunikace s klienty a dopravci
  • administrativní činnost (fakturace ukončených přeprav,...)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • praxi v administrativě/logistice - výhodou!
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • práci v neustále se rozvíjející společnosti
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • každý rok navýšení mzdy
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příplatky na volný čas (až 6 000 Kč za rok)

  • místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3710151   Dátum zverejnenia: 17.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   26000 - 30000