28 000 - 35 000 CZK

Procesní inženýr ve výrobní společnosti (až 35 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Informace o mzde: 28000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a chcete pečovat o již zavedený výrobní systém? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce?

Tak jste vhodný kandidát! Zašlete nám váš životopis!

Hledáme nového kolegu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (až 35 000 Kč)!

Náplň práce

  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Zavádění nového výrobku do výrobního procesu
  • Vytváření materiálu pro zlepšování výrobních procesů
  • Řešení problémů ve výrobě
  • Spolupráce s techniky, operátory, projektovým týmem a zahraničními kolegy

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativní schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zvýhodněné ceny výrobků pro zaměstnance
  • Výhodné telefonní tarify

  • Místo výkonu: okres Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3714011   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   28000 - 35000