30 000 - 35 000 CZK

Asistentka v HR oddělení (až 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk, kterého naplňuje práce v kanceláři? Domluvíte se anglicky a baví Vás administrativa?

Tak jste právě ten pravý kandidát, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Náplň práce

  • Příprava dokumentů souvisejících se zaměstnancem – evidence a archivace
  • Starost vozového parku zaměstnavatele
  • Organizace služebních cest a firemních akcí
  • Objednávání a výdej pracovních oděvů, správa kafetérie
  • Spolupráce na tvorbě ročního plánu
  • Správa nástěnek pro zaměstnance a podpora managementu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Základní přehled v oblasti personální agendy
  • Praxi na pozici asistentky, nebo personalistky
  • Pokročilé organizační a komunikační schopnosti
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Proaktivní přístup a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Plánování pracovní doby tak, aby vyhovovala zaměstnanci
  • Závodní stravování, nebo stravenky
  • Možnost nadělat si hodiny
  • 5 dní dovolené navíc
  • Firemní akce a bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Místo výkonu práce: Tachovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3716594   Dátum zverejnenia: 15.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 35000