20 000 - 23 000 CZK

Operátorka výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 20000 - 23000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání se super partou lidí? Jste-li manuálně zručná a ráda se přiučíte něčemu novému, pošlete nám svůj životopis a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.

Náplň práce

  • Budete vykonávat jednoduchou manuální práci dle výkresu
  • Montáž, kompletace, testování...
  • Práce ve třísměnném režimu
  • U práce se sedí
  • Zaučení od zkušeného kolegy

Požadujeme

  • Zkušenost z výrobny, montáže apod.
  • Elektro vzdění nebo praxe v elektru velkou výhodou
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Chuť se učit

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 5000 Kč
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování v závodní jídelně hrazené ze 2/3 zaměstnavatelem
  • Volno navíc pro zvláštní situace
  • Možnost přesčasů - nadstandardně hrazené
  • Místo: Brno - Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3719815   Dátum zverejnenia: 18.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   20000 - 23000