25 000 - 31 000 CZK

CNC Operátor/seřizovač

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 31000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rád bys pracoval na CNC strojích, ale zatím s nimi nemáš moc zkušeností? Nevadí. Nabízíme propracovaný systém zaučení a reálnou možnost kariérního růstu. Zašli svůj životopis a my se ozveme zpět a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Obsluha a seřízení CNC děrovacího centra nebo CNC ohraňovacího lisu
  • Výroba výrobků pro energetiku v požadovaném množství a kvalitě
  • Tvorba programu
  • Samokontrola kvality
  • Práce s moderními technologiemi
  • Práce na dvě nebo tři směny

Požadujeme

  • Vzdělání: minimálně SOU technického směru
  • Praxe v obsluze výrobních zařízení
  • Orientace v technických výkresech
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Jednorázový náborový příspěvek až 20 000,-Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a dotované závodní stravování
  • Nadstandardní příplatky za směnnost, noční i práci přesčas
  • Kratší pracovní doba – 7,5 hod denně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí nadnárodní společnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3719819   Dátum zverejnenia: 18.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 - 31000