19 000 - 24 000 CZK

Montážní dělnice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 19000 - 24000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete dostat včas a dobře zaplaceno a k tomu navíc také pár super benefitů? Jste šikovná a zručná žena? Baví Vás práce ve výrobě? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a já Vám pomůžu pozici získat.

Náplň práce

  • Jednoduchá elektromontáž vsedě
  • Navíjení, balení a další manuální práce spojené s výrobou elektrozařízení
  • Práce na tři směny s volnými víkendy

Požadujeme

  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy
  • Zkušenosti z výroby výhodou
  • Pečlivost, samostatnost, trpělivost a ochotu se práci naučit

Nabízíme

  • 13. plat
  • Náborový příspěvek ve výši 5.000 Kč
  • Nadstandartně placený přesčas v sobotu - až 3.000 Kč
  • Finanční podpora během zaškolení, kdy práci ještě plně neovládáte
  • Dotované závodní stravování / stravenky
  • Příspěvěk na penzijko
  • Zvýhodněné firemní volání
  • Placené volno navíc
  • Cafeterie
  • Pracoviště Brno - jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3720696   Dátum zverejnenia: 19.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   19000 - 24000