Fyzioterapeut (OD 25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 33000
  • Termín nástupu: ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

I jen malé omezení v pohybu je nepříjemnou zkušeností provázenou po úrazech, operačních stavech a nemocích, které mohou zastihnout kohokoliv z nás. A v té chvíli jsme rádi za pomoc rukama odborníků. Jste vystudovaný fyzioterapeut s nadšením do práce ve svém oboru? Chcete získat to nejlepší možné zázemí v zařízení s dlouholetou praxí a mít skvělé benefity? Pak nám reagujte!

FYZIOTERAPEUT (OD 25 000 Kč)

Náplň práce

  • Plnění léčebného plánu dle diagnózy pacienta
  • Spolupráce s lékařem
  • Použití metod fyzikální terapie, měkkých a mobilizačních metod
  • Aplikace léčebných metod tělesné výchovy
  • Vedení záznamů o léčebných procedurách

Požadujeme

  • VOŠ, VŠ – obor fyzioterapie
  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • Profesionální přístup
  • Německý jazyk výhodou
  • Samostatnost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Práci v kvalitním zařízení s dlouholetou tradicí
  • Náborový příspěvek
  • Zajímavé pracovní benefity
  • 25 dní dovolené
  • Možnost ubytování
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce FYZIOTERAPEUT? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3721750   Dátum zverejnenia: 22.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 - 33000