30 000 - 45 000 CZK

Elektroprojektant s NJ/AJ (cca 35.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 30 000 Kč - 45 000 Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti projektování elektrozařízení nebo jste absolventem VŠ/SŠ elektro? Chcete ve svém zaměstnání využívat německý nebo anglický jazyk?

Hledáme zkušené elektroprojektanty, absolventy zaučíme! Reagujte zasláním vašeho životopisu!

Náplň práce

Požadujeme

  • minimálně středoškolské technické vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • orientaci v systémech CAD
  • mírně až středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • praxi ve vytváření schématu rozvaděče, tvoření kusovníků, absolventy zaučíme

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu a zkrácený týdenní pracovní fond
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost občas pracovat z domova
  • finanční odměny při pracovním výročí

  • pracoviště centrum Plzně!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3721762   Dátum zverejnenia: 22.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30 000 Kč - 45 000 Kč