25 000 - 35 000 CZK

Inspektor kvality (25 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás práce v kvalitě? Byla by pro Vás zajímavá práce v úspěšné mezinárodní společnosti?

Potom neváhejte a přihlaste se na výběrové řízení na pozici:

INSPEKTOR KVALITY

Náplň práce

  • Provádí kontrolu, která je uvedena v návodce pro kontrolu
  • Informují pracovníka odpovědného za zákaznickou kvalitu a pracovníka odpovědného za výrobu v případě, že se nalezne nějaké zlepšení nebo anomálie ve sledování ukazatelů kapacity procesu
  • Schvalovat start každé výroby prostřednictvím kontroly dílů předaných výrobou
  • Stanovovat váhu dílu, vkládat ji do systému SAP
  • Aktualizovat archív referenčních vzorků
  • Provádí audity výrobku i procesu, které jsou stanoveny v plánu auditů
  • Provádí okamžitá opatření v případě nálezu neshody

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost práce na PC
  • Chuť učit se a rozvíjet se
  • Ochotu pracovat na směny (3 směny)

Nabízíme

  • Atmosféru malé a rodinné společnosti
  • Profesní vzdělávání a rozvoj
  • Volné víkendy
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Příspěvky na stravování a dopravu

  • Lokalitu: Klášterec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3722700   Dátum zverejnenia: 28.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 - 35000