30 000 - 35 000 CZK

Referent nákupu s NJ – Praha Zličín

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Baví Vás samostatná práce, administrativa a rádi byste se stali součástí nákupního oddělení? Zvládáte němčinu na komunikativní úrovni slovem i písmem? Spolupráce s celým nákupním týmem je pro Vás zajímavá výzva?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do nákupu na pozici:

REFERENT NÁKUPU s NJ – PRAHA ZLIČÍN (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • příprava podkladů pro nastavování ceníků výrobků
  • práce v interních databázích sortimentu
  • pravidelná aktualizace sortimentních přehledů
  • samostatné zpracování podkladů pro nákup nového zboží
  • příprava dokumentů pro vyhodnocení požadavků nákupčího
  • administrativní podpora nákupního oddělení
  • pravidelná komunikace s centrálou v Německu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost němčiny (denní komunikace slovem i písmem)
  • uživatelskou schopnost práce na PC
  • samostatnost, svědomitost a cílevědomost

Nabízíme

  • možnost práce na full time nebo na zkrácený úvazek (min. 6h denně / Po – Pá)
  • práci v přátelském kolektivu, kde nikdo nezapomene na Vaše narozeniny
  • možnost osobního a profesního růstu
  • odborná školení na zvyšování kvalifikace
  • dovolenou až 5 týdnů
  • slevy na firemní produkty
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5 (u metra)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3724566   Dátum zverejnenia: 25.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 35000