30 000 - 37 000 CZK

CNC Operátor / seřizovač (15 000 Kč bonus)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 37000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Byli byste rádi součástí výroby unikátních produktů pro významný světový průmysl?
Těšilo by Vás pracovat na výrobcích s přesným obráběním a se speciálními materiály, které jsou používány jen velmi ojediněle? Tak pošlete svůj životopis.

Náplň práce

  • Obsluhování a seřizování CNC strojů (soustruhů, frézek, atd.)
  • Stanovení vhodných technických postupů
  • Orientace a schopnost pracovat dle výkresových dokumentací
  • Tvorba zakázkových, kusových výrobků
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • Technické vzdělání či potřebnou rekvalifikaci
  • Praxi na podobné pozici
  • Zkušenosti s programováním CNC strojů - výhodou
  • Praxe z kusové výroby výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost a pečlivost při práci
  • Nadšení a aktivní přístup k výrobě unikátních výrobků
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Možnost vytvářet ojedinělé produkty pro světový trh
  • Zkusit si práci se speciálními materiály, které nejsou standardně používány
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus 15 000 Kč
  • Dotované stravování
  • Zajištění čistého pracovního oděvu, práci v moderním prostředí
  • Stabilní zázemí firmy s potenciálním růstem do budoucna
  • Místo: Brno Slatina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3725613   Dátum zverejnenia: 26.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 37000