24 000 - 25 000 CZK

Operátor chemické výroby - absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 24000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi absolventem chemické střední školy nebo učiliště chemického zaměření? Hledáš práci v Praze i s možností ubytování? Chceš pracovat v zajímavém prostředí zpracování drahých kovů? Sice tě nebudeme platit zlatem, ale nabízíme zajímavou nástupní mzdu a fajn benefity. Pokud Tě nabídka zaujala neváhej a pošli mi svůj životopis. Všechno Tě naučíme. Budu se těšit na Tvůj životopis.

Náplň práce

  • Obsluha rafinační linky
  • Odběr vzorků a kontrola parametrů (pH, teplota)
  • Práce s technickými schématy
  • Manipulace s drahými kovy

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU chemického zaměření
  • Zájem o obor a nadšení do práce
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • Čtvrtletní a roční prémie až do výše 25.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Možnost ubytování na firemní ubytovně za velmi zajímavé ceny
  • Parkování u firmy
  • Smlouvu ihned na dobu neurčitou
  • Zajímavé prostředí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3727198   Dátum zverejnenia: 29.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   24000 - 25000