Vedoucí výroby s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s vedením a řízením zaměstnanců z výrobní či strojírenské společnosti? Jste technický typ, který dokáže komunikovat s lidmi, motivovat je a dokáže dosáhnout vytyčených cílů? Hledáte nyní novou výzvu a nové zkušenosti v rostoucí společnosti? Pak neváhejte a obraťte se na mě se svým životopisem!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

Náplň práce

  • Organizace chodu a vytíženosti výrobních zařízení
  • Nastavování optimalizačních procesů štíhlé výroby
  • Plánování, vedení a finalizace projektů
  • Odpovědnost za dodržování standardů kvality
  • Dohled nad dodržováním pracovních postupů a BOZP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – strojírenský nebo technický obor
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti zpracováním kovů - ohýbání, sváření
  • Schopnost komunikovat a motivovat zaměstnance

Nabízíme

  • Finanční bonusy a prémie
  • Jazykové kurzy
  • Služební mobilní telefon
  • Příspěvky na stravování
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj - Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Adam Zavoral
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3727266   Dátum zverejnenia: 29.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -----