30 000 - 33 000 CZK

Technický specialista s AJ (až 33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste rozený technik s odpovídajícím vzděláním? Orientuje se ve zlepšovacích procesech a výrobní prostředí Vám je velmi blízké? Nebojíte se angličtiny a naopak ji chcete aktivně využívat? Tak to si už chystejte svůj aktuální životopis a zašlete nám ho co nejdříve!

Mezinárodní výrobní společnost otevírá nové místo na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA S AJ (až 33.000 Kč)

Náplň práce

  • Technická podpora v rámci process engineeringu
  • Aktivní správa technických dokumentací a databází
  • Podílení se na zavedení procesů a opatření ve výrobě, účast na inteních projektech
  • Práce a kreslení s technickými výkresy
  • Komunikace s dalšími odděleními včetbě vývoje

Požadujeme

  • Aspoň SŠ vzdělání s maturitou (strojírenství)
  • Znalosti a praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Základní orientaci v lean process metodice
  • Aktivní přístup k práci, nové nápady, kreativnost

Nabízíme

  • Lukrativní start kariéry v mezinárodní firmě
  • Finanční odměnu v rámci 13. platu
  • Pružnou pracovní dobu včetně home office
  • Pět týdnů dovolené a navíc 3 dny sick days
  • Jazykové a odborně technické kurzy
  • Zajištěné dotované závodní stravování

  • Místo výkonu práce: cca do 30 min. od Jihlavy (u D1)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu indust[email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3727633   Dátum zverejnenia: 2.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 33000