35 000 - 45 000 CZK

Electrical engineer - PLC programátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou min. střední školu v oboru elektro a umíte pracovat s CAD elektro programy? Máte praxi z obdobné pozice a láká Vás práce v moderní mezinárodní společnosti? Tak to jste tady správně, stačí už jen zaslat váš životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá šikovného kandidáta/ku na pozici:

ELECTRICAL ENGINEER - PLC PROGRAMÁTOR (od 35.000 Kč)

Náplň práce

  • PLC Programování
  • Tvorba HMI aplikací
  • Optimalizace řešení elektrických zařízení
  • Odpovědnost za funkčnost navrhovaných technických řešení
  • Návrh a realizace projektů
  • Úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • Min. SŠ v oboru elektro
  • Aktuální a platnou vyhlášku
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Praxi s prací v programu EPLAN (výhodou)
  • Schopnost orientace ve výrobní dokumentaci
  • Logické myšlení, kreativitu, samostatnost

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční příspěvky
  • Příspěvek na stravování
  • odborné profesní kurzy

  • Místo výkonu práce: v okolí Břeclavi

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3728438   Dátum zverejnenia: 31.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35000 - 45000