40 000 - 50 000 CZK

Vedoucí Kanceláře v centru Plzně (až 50.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme zkušenou/zkušeného vedoucí/ho kanceláře, která/ý musí být podporou pro německé vedení společnosti a také HR manažerce.

Jste to vy, kdo hledá změnu a chce denně ve své práci využívat znalosti německého jazyka?

Náplň práce

  • vedení chodu kanceláře
  • odpovědnost za administrativu
  • asistovat HR managerce, německému vedení
  • úzce spolupracovat s odděleními firmy
  • podílet se na přípravě firemních akcí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • němčinu, se kterou se denně domluvíš při zařizování chodu kanceláře
  • praxi s jednáním s managementem
  • proaktivnost, pečlivost, odpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci přímo v centru Plzně
  • flexibilní pracovní dobu
  • Home Office
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jazykové kurzy zdarma

  • lokalita – Plzeň – město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3730299   Dátum zverejnenia: 2.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 50000