37 000 - 44 000 CZK

Vedoucí dřevovýroby (37-44.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 37000 - 44000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s řízením výroby, dokážete motivovat a vést zaměstnance k dosažení stanovených cílů? Máte praxi v dřevovýrobě, jste zodpovědný a chcete pracovat pro českou tradiční výrobní společnost? Pak hledáme právě Vás!

Česká společnost, zabývající se výrobou specifického nábytku, hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ DŘEVOVÝROBY (37-44.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení 25 pracovníků výroby
  • Plánování a organizování dřevovýroby
  • Dohled nad plněním a dosahováním cílů
  • Optimalizace a efektivita výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oblasti dřevařství vítáno
  • Orientaci ve zpracovávání dřeva
  • Zkušenosti s řízením týmu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační a manažerské schopnosti

Nabízíme

  • Kvartální odměny ve výši až 12. 000 Kč
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Služební telefon k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3730719   Dátum zverejnenia: 2.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   37000 - 44000