50 000 - 70 000 CZK

Manažer údržby 50 - 70.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte nastavit funkční systém údržby a preventivní údržby? Vybudovat si tým i zefektivnit údržbu??? Mluvíte plynule anglicky???

Pošlete nám Váš životopis!!!

Náplň práce

  • Zavedení TPM, preventivní údržby, diagnostiky
  • Zajištění chodu výrobních i nevýrobních strojů a zařízení
  • Vyhledávání rezerv a snižování podnikových nákladů
  • Neustálé zdokonalování výrobních technologií v rámci údržby
  • Vedení týmu podřízených a provádění pravidelného proškolování

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Praxe s vedením lidí podmínkou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí a fajn kolektiv
  • Zajímavou a pestrou práci
  • Kariérní a osobnostní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzdu
  • Benefitní program
  • Dotované stravování

  • Lokalitu: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3732643   Dátum zverejnenia: 5.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50000 - 70000