80 000 - 90 000 CZK

IT Virtuóz bezpečnosti

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máme pro tebe novinku z bezpečnostního šuplíku.
Tahle věcička ti ukáže, co vše tiskárna dokáže.
K zajištění její bezpečnosti, potřebujem sekuriťáka se zkušeností.
Když nám s tímhle pomůžeš, virtuóz bezpečnosti říkat si můžeš.

Náplň práce

  • Návrh, implementace a správa bezpečnostních procesů IT.
  • Návrh a řízení strategie pro správu zranitelnosti a hrozeb.
  • Zajištění souladu IT postupů společnosti s postupy a dalšímy předpisy (tj. GDPR) v oblasti ochrany dat a zásadami bezpečnosti IT systémů.
  • Návrh, implementace a provoz celkového procesu řízení rizik IT a monitoring těchto rizik.

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti v oblasti IT security managementu
  • Znalost security incident a risk managementu
  • Pokročilá znalost AJ
  • Zkušenosti v oblasti IT, zkušenosti s ITSM nástroji
  • Samostatnost, proaktivita

Nabízíme

  • 23 dní dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Benefitní systém

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3733449   Dátum zverejnenia: 6.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.