50 000 - 60 000 CZK

IT Náčelník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

IT admin je role velká, zodpovědnost tě tu čeká. Neboj se však velké firmy, my to tady máme klidný. Windows, network, security to už tady máme vžitý. Do toho pár databází, jo a tučňáci se tu taky schází. Jestli se ti tohle líbí a s lidmi si rozumíš, rádi s tebou sednem na židli ať si s námi promluvíš.

Náplň práce

  • Uživatele a podnikovou síť na dohled budeš mít.
  • Svůj tým povedeš a společně s nimi to rozjedeš.
  • Rozvoj infrastruktury a služeb plánovat ať je kam se posouvat.
  • Budgety vytvářet a pak je utrácet.

Požadujeme

  • Certifikát vyhlášky č.50 §5.
  • Znalost prostředí Windows.
  • Dobrá znalost sítí a serverů.
  • Zkušenosti s monitoringem, restore a back-upem.
  • Základní znalost LINUX.

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Podpora sportu a zdraví

Další informace

Když už jsi se dostal až sem, tak co na to říkáš? Jsi přesvědčený, že na to máš a chceš se stát náčelníkem?

V tom případě zašli svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Tebou!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3733813   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -----