Stvořitel osobnosti automobilu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Znáš KITTa? Ten černej sporťák s ikonickým červeným světlem v kapotě? Kdysi to byl televizní výkřik toho, jak může vypadat komunikace a spolupráce auta a řidiče. Teď to ale může být realita, a to i díky tobě. Chceš vyvíjet prostředí auta, které jej promění v řidičova společníka? Chceš, aby se řidič cítil stejně drsně jako Michael v Kittovi? Pojď s námi do toho a pomoz nám využít nejnovější technologie k vytvoření takových aut.

Náplň práce

  • Navrhování a schvalování konceptů HMI.
  • Komunikovace s koncernem ohledně inovativních řešení.
  • Organizace a doprovázení dodavatele při vývoji aplikací.
  • Vytváření technických podkladů pro jednání s dalšími divizemi ve Škoda Auto.
  • Analýza potřeb a požadavků zákazníků.
  • Koordinovace zkoušek daných komponent.

Požadujeme

  • Střední školu s relevatní praxí nebo Vysokou školu (IT nebo Telco)
  • Pokročilou znalost angličtiny (B2)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené s možností homeoffice.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci.
  • Variabilní finanční bonusy.

Další informace

Zaujalo tě to, a chceš se do takového vývoje pustit?

Zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s tebou!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3734388   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -----