40 000 - 45 000 CZK

Senior obalový specialista (40-45.000Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pracujete v oblasti logistiky a máte zkušenosti se zpracováním obalů? Umíte anglicky a chcete se dále rozvíjet? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce

  • Zpracování dat ohledně obalů
  • Zákaznická podpora (kontaktní osoba při objednávaní obalů)
  • Řešení logistických reklamací (obalové konto)
  • Plánování/zajištění dodávek obalů
  • Práce na zákaznických portálech
  • Kontrola faktur

Požadujeme

Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • MS Office (excel,word) na pokročilé úrovno
  • Praxi v oblasti logistiky a zákaznické administrativy min. 2 roky - nejlépe zkušenosti s obaly
  • Minimálně středoškolské vzdělání

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
  • Masáže

  • lokalita: Olomouc

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3734797   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 45000