40 000 - 45 000 CZK

Supervizor kontroly kvality (od 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Vám blízký pojem KVALITA? Jste navíc vůdčí osobnost a máte s vedením lidí zkušenost? Pomyslnou třešničkou na dortu už by byly jen zkušenosti z výrobního prostředí! Pokud Vás to zaujalo, nemeškejte a zašlete mi svůj aktuální životopis co nejdříve!

Významný strojírenský podnik právě možná hledá Vás na pozici SUPERVIZOR KONTROLY KVALITY (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • odpovědnost za řízení týmu kontrolorů kvality
  • kontrolování dat, vzorků a postupů z celého procesu kvality
  • vytváření dokumentace, popisů práce a procesů kvality
  • velmi úzká spolupráce s dalšímu útvary výroby a vývoje
  • v případě potřeby komunikace s dodavateli apod.

Požadujeme

  • technické SŠ/VŠ vzdělání