35 000 - 43 000 CZK

Němčinář s angličtinou pro business analýzu (35.000 - 43.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 43000
  • Termín nástupu: 1.10.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete uplatnit své znalosti němčiny a angličtiny ve své profesi? Máte analytické myšlení a zkušenosti s reportingem? Rádi cestujete do zahraničí? Pak je tato nabídka určená právě pro Vás!

Zavedená prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

NĚMČINÁŘ S ANGLIČTINOU PRO BUSINESS ANALÝZU (35.000 - 43.000 Kč)

Náplň práce

  • denní komunikace v anglickém a německém jazyce
  • činnosti spojené s analýzou dat a reportingem v rámci divize Nákup
  • podpora středisek v Praze a v Německu
  • občasné tuzemské a zahraniční pracovní cesty

Požadujeme

  • německý jazyk na pokročilé úrovni
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • vysokoškolské vzdělání (min. Bc.) nejlépe s ekonomickým zaměřením
  • alespoň 3letou praxi v reportingu dat
  • práce s Excel na pokoročilé úrovni (kontingenční tabulky, funkce, makra)

Nabízíme

  • mezinárodní pracovní prostředi
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost odborného i karierního růstu
  • 25 dnů dovolené, stravenky, cafeterie a další benefity
  • nástup - říjen 2019

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Šárka Secová
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3737343   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35000 - 43000