Velitel křížové výpravy .NET architektury (Platform architect - freelance)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
150 000 - 160 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na křížové výpravě budeš zodpovědný za tyto věci:
Budeš plánovat jakou cestou se vydáte (technický design), jaké prostředky na cestu využijete (jaké technologie a komponenty použít) a plánování samotné křížové výpravy, tak aby ladila s už probíhajícími křížovými výpravami a celkovým plánem (architektura podnikových aplikací).
Poskytneš technické vedení svým rytířům vývoje, aby výprava došla zdárného konce. A též pravidelná kontrola tvých rytířů, že své úkoly plní řádně a bez chyb (code reviews).
Křížová výprava je velká, a tak jsou tu i další velitelé, se kterými budeš ladit, kdo má za co odpovědnost.
Budeš neustále zjišťovat nejnovější informace o .NET frameworku skrze další profesionály, znalosti zapsané na pergamenech či pronášené mudrci na cestách.
Budeš spolupracovat s kontrolory zajišťujícími kvalitu křížové výpravy a hledat kde a v čem se může tvá výprava zlepšit (quality assurance).
Povedeš také zápisky z křížové výpravy, aby všechny nabyté znalosti nebyly zapomenuty a budeš dohlížet na to, aby křížová výprava probíhala správně podle pravidel pro křížové výpravy po celou dobu její existence.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na křížové výpravě tě čekají tyto odměny:
Příležitost účastnit se výpravy, která ovlivňuje miliony uživatelů na celém světě. Můžeš být součástí dalších projektů, které ti umožní zlepšovat své dovednosti. Budeš součástí mezinárodního týmu s neformální a přátelskou atmosférou, který dává důraz na work/life balance a má flexibilní pracovní dobu. Taky si můžeš vzít od výpravy 5 týdnů dovolené, budeme ti přispívat na stravu a máme tam ještě i další benefity.

Informace o náboru

Chceš vést tuto křížovou výpravu?

Pokud ano, zašli svůj životopis a průvodní dopis v angličtině na emailovou adresu [email protected].

Těšíme se na setkání s novým velitelem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Mezinárodní prodejce kosmetických výrobků.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Správný velitel musí mít tyto kvality:
Alespoň po sedm let už vede křížové výpravy rozsáhlých webových aplikací a má zkušenosti s řízením výkonnosti a scénáři vysoké dostupnosti/použitelnosti.
Na svých výpravách ses už setkal s .NET, C#, Web Services (RESTful, SOAP apod.), SQL server, Oracle.
Je výhodou, pokud zná agilní a iterativní metody jako SCRUM, KANBAN, má zkušenost s MS Azure, NoSQL memory caching (redis), ORM (NHibernate, Glass Mapper), IoC (Windsor Castle), Enterprise CMS (SiteCore) a ERP systémy v oblastech CRM.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3767502  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 000 - 160 000 Kč/měsíc