Specialista ASŘTP

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s automatizovaným systémem řízení technologických procesů? Jste aktivním řidičem? Jste aktuálně otevřen/a nové příležitosti? Pak udělejte první krok a zašlete mi Vaše CV!

SPECIALISTA ASŘTP

Náplň práce

  • Správa technických podkladů z hlediska ASŘTP
  • Vyhodnocování technických nabídek
  • Výběr dodavatelů, kontrola smluv
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti – zejména pak s oddělením investic

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Aspoň 3 roky zkušenost s návrhy sytému řízení průmyslových procesů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ideálně zkušenost v oblasti chemie, petrochemie, plynárenství, anebo energetiky

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "SPECIALISTA ASŘTP"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3783658   Dátum zverejnenia: 11.11.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -----