Operating manager

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Starost o vedení pobočky, řešení pracovních činností a veškeré úkoly s tím spojené.
* Dohled nad SW a HW projekty společnosti.
* Finanční plánování, řešení rozpočtu, optimalizace nákladů a sledování výkazů finančních toků.
* Komunikace s kolegy ze zahraničí, pracovní cesty za kolegy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Budete v týmu, který si stojí za svou prací a baví je.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na stravování přímo ve mzdě.
* Flexibilní pracovní doba.
* Občerstvení na pracovišti.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected].

Těšíme se na setkání s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj simulačního SW.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Alespoň 3 roky zkušeností s vedením obchodní nebo operační jednotky.
* Alespoň 3 roky zkušenosti s vedením týmu a v managementu.
* Zkušenosti s plánováním rozpočtu a jeho sledováním.
* Silné technické zázemí v IT prostředí.
* Výborná komunikativní angličtina.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3863756  Dátum zverejnenia: 5.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.