Technik údržby (Mechanika/Elektro)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zajišťování bezporuchovosti a maximální využitelnosti výrobních zařízení
* Plánování preventivní údržby, vedení příslušné dokumentace
* Provádění pravidelné i havarijní údržby
* Diagnostika poruch a provádění technických testů
* Opravy po stránce elektra i mechaniky
* Poskytování technické podpory
* Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí mezinárodní společnosti
* Podporu v odborném i kariérním růstu
* Příspěvek na sport a volnočasové aktivity
* Stravenky
* Příspěvek na životní pojištění
* Nástup možný ihned nebo dle domluvy
* Stabilní zaměstnání na HPP
* Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

úspěšná výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Elektro vyhlášku min. §6
* Praxi s opravou a údržbou výrobních strojů a zařízení, zkušenost s CNC výhodou
* Manuální zručnost a znalost mechaniky
* Zkušenost s pneumatikou a hydraulikou výhodou
* Technickou zdatnost, samostatný a zodpovědný přístup
* Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3900480  Dátum zverejnenia: 4.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.