Účetní - vhodné pro absolventy

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Pelhřimov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Eviduje faktury a dlouhodobý majetek
* Provádí zaúčtování bankovních výpisů, pokladních dokladů, majetku firmy, faktur, DPH
* Vyřizuje přefakturaci pojištění, vícenákladů a ostatních služeb
* Archivuje účetní doklady a související dokumentaci
* Spolupracuje s orgány státní správy a ostatními institucemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* Stravenky nebo možnost závodního stravování za hubičku
* Odměnu za návrhy na zlepšení
* Kurzy angličtiny na náklady zaměstnavatele
* Volnočasové benefity (plavání, fitness, masáže)

* místo výkonu práce: Pelhřimov

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Firma je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě (EMEA).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření podmínkou
* Znalost účetní a daňové legislativy
* Zkušenosti v oboru, ideálně na podobné pozici pro Vás bude výhodou
* Znalost MS Office – bez Excelu se u nás neobejdete
* Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
* AJ na pasivní úrovni (pro komunikaci e-mailem)
* Znalost IS Karat výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3914131  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc