Proces&projekt manažer strojů (40. – 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úväzok

Základní informace

PROCES&PROJEKT MANAŽER STROJŮ (40. – 50.000 Kč)

Máte zkušenosti s přípravou a realizací výrobního prostředí? Orientujete se dobře v technické dokumentaci? Disponujete dobrými znalostmi Autocad?

Náplň práce

  • Příprava a realizace nových investičních projektů ve všech jeho fázích od přípravy až po dokončení.
  • Zajišťuje a odpovídá za rozpočtové plánování a realizaci rozpočtu.
  • Nastavení systému preventivní údržby, TPM.
  • Řízení oblasti automatizace.
  • Vyhodnocení realizovaných projektů.
  • Aktivní zapojení do optimalizace procesů ve všech oblastech provozu.
  • Monitorování a analyzování KPI's.

Požadujeme

  • Vzdělání (strojní inženýrství, technické obory, potravinářství).
  • Prokazatelné zkušenosti v realizaci investičních projektů.
  • Zkušenosti z výrobně orientované společnosti.
  • Znalost AJ na středně pokročilé komunikativní úrovni.
  • Orientace ve strojních zařízeních a nových technologiích.
  • Zkušenosti s projektovým řízením, principy štíhlé výroby.
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Autocad).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Samostatnost v rozhodování, zodpovědnost.
  • Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Všeobecný technický přehled.

Nabízíme

  • Stabilní zázemí u nadnárodní výrobní společnosti.
  • Motivující pracovní a finanční podmínky.
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu, uplatnění potenciálu.
  • Různorodou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Notebook.
  • Mobil.
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3945760  Dátum zverejnenia: 2.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc