Svářeč TIG (30 000 Kč - 38 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úväzok

Základní informace

Baví Vás svařování a chcete se v něm dále rozvíjet? Chcete pracovat v dobrém kolektivu, ale umíte pracovat samostatně?
Pošlete nám svůj životopis a my Vám pomůžeme se zbytkem!

SVÁŘEČ TIG (30 000 Kč - 38 000 Kč)

Náplň práce

  • Sváření nerezových materiálů metodou TIG
  • Práce dle technických výkresů a dodržování technologických postupů
  • Kontrola svařených dílů
  • Pravidelná údržba pracoviště a vybavení
  • Práce v 1-2 směnném provozu

Požadujeme

  • Svářečský průkaz ZK 141 W11
  • Platné svářečské oprávnění metoda 141
  • Dochvilnost, spolehlivost a pravidelnou docházku
  • Schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)

Nabízíme

  • Motivační ohodnocení při splněné docházce
  • Rodinný kolektiv
  • Rozvoj zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na chutné stravování

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3968375  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc