Odborník na testování desek plošných spojů (31.000 – 33.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vytváření manuálů, technické dokumentace a specifikací
* Objednávání a oživování testrů DPS
* Spolupráce se zahraničními dodavateli
* Řešení reklamací
* Zpětná vazba a úprava specifikací
* Výstavba nových linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
*Flexibilní start pracovní doby
*Široký výběr jídel v naší kantýně za více než příznivé ceny
*Příspěvek na penzijní připojištění
*Online systém Vámi volitelných benefitů
*Proplacené přesčasy nebo možnost vybrat si náhradní volno
*Možnost práce s nejmodernějšími technologiemi
*Práce je vhodná pro muže i ženy

*Místo výkonu práce Pardubický kraj
MÉNĚ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání elektrotechnického směru
* Odbornou způsobilost 50 par 5 a více
* Schopnost navrhovat DPS
* Znalost mikroprocesorové techniky a měření elektrických veličin
* Analytické myšlení a zručnost
* Schopnost komunikovat v AJ, jak písemnou, tak ústní formou
* ŘP. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4009935  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc