Operátor řezání (18-22.000)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řezání hliníku, plastu, oceli dle přesných mír a jejich drobné obrábění
* Příprava a kontrola materiálu na řezání
* Údržba strojů a nástrojů na řezání

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* Mladý kreativní tým
* Dotované závodní stravovaní
* Příspěvek na penzijko
* Roční odměna
* Možnost profesního růstu
* Místo výkonu práce Košíkov

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání strojního směru nebo prokazatelná praxe ve strojním oboru
* Praxi ve výrobě výhodou
* Manuální zručnost – hlavně pevnou ruku
* Vůle se učit novým věcem
* 2 směnný provoz bez víkendů
* Práce vhodná i pro absolventy nebo lidi bez praxe

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4038904  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc