Hinton a.s. hledá: Stavbyvedoucí v pozemním stavitelství

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Bonusy/prémie, 13. mzda, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegy/kolegyně na pozici:

Stavbyvedoucí

* Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy?
* Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?
* Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu?
* Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech!

V současné době hledáme stavbyvedoucí do těchto měst:

* Praha (všechny stavby jsou na území Prahy, zaměstnanci nepřejíždějí do Českých Budějovic)
* České Budějovice (stavby jsou primárně v ČB a okolí, zaměstnanci nejezdí do Prahy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

* Férový přístup - co slíbíme, to plníme
* Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
* Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
* Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
* Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
* Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
* Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
* Peníze vždy a včas na Vašem bankovním účtu

Více informací o DALŠÍCH OTEVŘENÝCH POZICÍCH, o společnosti a o aktuálních projektech naleznete na www.hinton.cz.

Přímý kontakt Hinton a.s.
Mgr. Lenka Novotná, HR manažerka
721 626 834 nebo [email protected]

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i divize speciálního zakládání staveb, hliníkové fasády a divizi monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Pozemní stavitelství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co se vám bude na této pozici hodit:

* VŠ (příp. SŠ) vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
* praxe v oboru minimálně 5 let - pozemní stavitelství
* ŘP sk. B
* PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
* schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
* osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost

Pracovní náplň stavbyvedoucího:

* komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
* koordinace podřízených zaměstnanců
* zodpovědnost za výsledek projektů
* spolupráce s dodavateli
* vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady ....)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4073461  Dátum zverejnenia: 3.5.2021